Vaizdo stebėjimo kameros namuose

Šiais laikais saugumas yra vienas svarbiausių dalykų, kuriuo pirmiausiai pasirūpiname kai nusiperkame naują namą, automobilį ar net mobilųjį telefoną. Žmonės neperdėtai taip rūpinasi savo turto, informacijos bei kitų dalykų apsauga. Vis sparčiau į visas sritis besiveržiant šiuolaikinėms technologijoms labai greitai viskas tampa kompiuterizuota. Įsilaužti į automobilį ar namus geba ne tik mums įprasti vagys, kuriuos visi įsivaizduoja su laužtuvais ar dar kokiais nors „darbo“ įrankiais. Dabar, kai namus bei daugumą kitų dalykų saugoja signalizacijos, jas nulaužti ir įsibrauti gali beveik visi kibernetiniai nusikaltėliai, todėl norint dar labiau užtikrinti norimo objekto saugumą verčiau pasitelkti kelias papildomas priemones. Viena iš populiariausių yra vaizdo stebėjimo kameros. Įsirengę tokias kameras kambaryje, garaže ar kieme, galėsite būti kur kas labiau užtikrinti, kad jūsų namas bei automobilis yra saugūs tol, kol esate išvykęs arba miegate. O nebijoti galite dėl kelių priežasčių, kurias suteikia mano minėta apsaugos priemonė.

Visų pirma, net jei nusikaltėliams ir pavyks įveikti signalizaciją, kuri saugo namus ar automobilį jie vis tiek bus užfiksuoti vaizdo stebėjimo kameros. Dažniausiai visos kameros būna sujungtos su monitoriumi, kurį galite įsirengti atskirame kambaryje. Net ir būdami namuose galėsite puikiai matyti, kad dedasi už durų, kitame kambaryje, garaže ar bet kurioje kitoje norimoje vietoje. Na bet tikriausiai kai esate namuose niekas nesugalvos į juos įsilaužti, todėl jei taip ir nutiks, tai labiausiai tikėtina, kad tai įvyks tada, kai būsite išvykę. Tokiu atveju jums dėl namų saugumo taip pat bijoti nereikia. Beveik visos tokios paskirties vaizdo kameros gali įrašyti net kelių dienų ar savaičių vaizdą į diską ar atmintinę. Todėl, jei grįžę į namus kažko pasigesite ir įtarsite, kad ten kažkas pasidarbavo, galėsite tiesiog peržiūrėti atitinkamo laiko vaizdo įrašą ir išsiaiškinti, ar jūsų įtarimai buvo pagrįsti. Jei tai pasiteisins, tuomet visą filmuotą medžiagą perduosite policijai, kuri ilgai netrukus išsiaiškins kas apšvarino jūsų namus. Na o tada galėsite būti tikri, kad net jei ir neatgausite dingusių daiktų, tuomet žala vis tiek bus atlyginta pinigais. Taigi, jei norite užtikrinti savo namų saugumą, kol esate išvykęs, tuomet vaizdo kameros yra vienas geriausių bei patikimiausių būdų, kurie padės tai padaryti.

Vaizdo stebėjimo kameros yra puiki priemonė užbėgti už akių nusikaltimams. Atlikta nemažai tyrimų, įrodančių, kad net muliažai sumažina nusikaltimų skaičių. Jei nuo rimto nusikaltėlio kamera ir negalės apsaugoti, tai nuo smulkaus chuliganizmo ir vagysčių atvejų tirkai padės apsisaugoti. Vaizdo kameros jau sudėtos daugkur – mieste, prekybos centruose, viešame transporte. Lietuvos miestams dar toli iki Londono, bet oamažu einame link to. Žinoma privatumui tai šie ktiek kenkia, bet tenka išsirinkti vieną iš dviejų blogybių – mažesnį privatumą ar mažesnį saugumą.
Komentarų: 0


Puedes dejar el primero : )Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *